BOTA

Oriola lënë pa fjalë me fotot e fundit

Oriola Marashi vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale

Bukuroshja shqiptare, Oriola Marashi është shfaqur sot me një set fotografish, të cilat i ka realizuar në Toskanë të Italisë.

Oriola Marashi pos modele njihet edhe për lidhjet e saj me futbollistë dhe persona të showbizzit edhe jashtë, derisa ajo njihet edhe për një gjë tjetër – komentet e saj epike nëpër rrjetet sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *