ROZËTË FUNDIT

Nesër feston ditëlindjen, Arbana Osmani surprizohet me dhuratën luksoze nga Sara Hoxha

Arbana Osmani feston të dielën ditëlindjen, por Sara Hoxha është siguruar ta surprizojë e para me një dhuratë. Producentja i ka dhuruar Arbanës një palë këpucë luksoze nga stilisti italian Rene Caovilla.

Arbana ka postuar një foto të kutisë dhe ka shkruar: Dhurata perfekte pak para ditëlindjes nga Sara Hoxha ime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *