ROZËTË FUNDIT

Luizi dhe Jori në dush, i gjen Kiara: Hë të erdhi humori, mos i kalo limitet!

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli duke se i janë rikthyer debateve brenda shtëpisë së “Big Brother Vip.”

Shkak i debatit të fundit mes çiftit, është bër modelja Jori Delli, pasi kjo e fundit po bënte dush njëhkohësisht me Luizin.

Këngëtari nuk i kurseu batutat ndaj saj dhe duket se kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Kiarës, e cila fillimisht kaloi në ambientet e tualetit duke i folur me ironi Luizit.

Më pas biseda vijoi në dhomën e gjumit, ku Luizi pretendoi se kjo ishte një lojë e tij, ndërsa Kiara e paraljmëroi që “të mos tejkalojë limitet”.

Kiara: U shkrive more!

Luizi: Po lahem moj!

Kiara: Të erdhi humori?

Kiara: Po luaj more Luiz, por ti e di që çdo gjë e ka një limit. Luaj patjetër, por ti e di shumë mirë kur unë ndjehem keq, nuk ka të bëjë me lojën. Ku ishte loja këtu.

Luizi: Çdo gjë është lojë përveç teje, kështu që të lutem më lër të luaj.

Kiara: Nuk po të thotë njeri mos luaj, madje unë po rri po duroj këtu dhe nuk po të them asnjë lloj gjëje. Por ti e di shumë mirë që ca gjëra kanë ca limite që në syrin tim nuk mund të tejkalohen. Për aq kohë sa unë kam rëndësi për ty, besoj që edhe ajo gjë duhet të ketë rëndësi.

Kiara: Kam kaq ditë që po tërhiqem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *