ROZËTË FUNDIT

Ronaldo Sharka puth në buzë Jori Dellin dhe Dea Mishelin

Ronaldo Sharka është në mesin e katër banorëve që është rifutur sërish në Big Brother VIP Albania. Ai së bashku me Efi Dhedhes, Kiara Titon dhe Bledi Manen, hynë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri javën e kaluar.

Të njëjtit së fundmi u dërguan në nominim nga Nita Latifi, e cila kishte një avantazh në lojë.

Kjo ka bërë që gazetari i njohur të bëjë veprime të ndryshme e të jetë në qendër të vëmendjes.

Mbrëmë (e shtunë) pas spektaklit, Ronaldo në një moment ka puthur modelen Jori Delli.

Pas kësaj, i njëjti i kishte dhuruar një puthje në buzë përpara banorëve të tjerë edhe Deamishel Hoxhës.

Përkundër kësaj, Sharka ditë më parë u shpreh se është në një lidhje re dashurie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *