ROZËTË FUNDIT

Kylie Jenner i vë “flakën” rrjeteve sociale – shfaqet seksi në bikini rozë

Kylie Jenner u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo teksa e futi figurën e saj të tonifikuar në një bikini adoleshente për foto të mrekullueshme buzë pishinës.

Ylli 25-vjeçar i realitetit la Instagramin e saj prej 385 milionësh me djersë të nxehtë teksa pozonte për një sërë fotografish seksi.

Ajo tregoi dekoltenë e saj të bollshme në trekëndëshin e vogël dypjesësh ndërsa shijonte pak argëtim në diell, shkruan “The Sun”.
Kylie veshi bravat e saj të gjata të errëta dhe u lëkund mbrapa teksa po zihej për kamerën dhe e mbajti grimin e saj minimal dhe aksesoi bikinit rozë të nxehtë me një palë vathë të thjeshtë prej ari.

Nëna e dy fëmijëve ndau një raund të dytë të fotove rrëqethëse, me mbishkrimin: “Nëse keni nevojë për mua, do të jem këtu”.

ImageKylie JennerFOTO GALERI
Çuditërisht, paraqitja e fundit e Kylie në Instagram shpërqendroi fansat, me disa që nxituan për të lënë një mesazh për yllin në seksionin e komenteve.

Një fans shpërtheu: “Sa seksi.”

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *