ROZËTË FUNDIT

Jennifer Lopez “djeg rrjetin” me foto pa jelek: Ka të bëjë me shëndetin

Jennifer Lopez (53) ka pozuar pa jelek në vetëm të brendshme derisa ajo ka listuar pesë gjëra që ajo bën për ta larguar stresin: Kjo ka të bëjë më shëndetin

Jennifer Lopez ka shparndarë foto të reja në faqen e saj në Instagram JLO Beauty këtë të enjte.

Këngëtarja dhe aktorja 53-vjeçare kishte veshur vetëm të brendshme të bardha derisa është e shtrirë në stomak me flokët e saj që shtriheshin në shpinë.

E lingur në Bronx – e cila tregoi për emrin e saj këtë javë – ka shfaqur barkun e saj të tonifikuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *