TË FUNDIT

Pas namazit të teravive, sulmohet imami i xhamisë së Miradisë dhe kreu i Kuvendit Komunal në Fushë Kosovë, Ali Ismaili

Pas namazit të teravive, sulmohet imami i xhamisë së Miradisë dhe kreu i Kuvendit Komunal në Fushë Kosovë, Ali Ismaili

Është sulmuar pas namazit të teravive, imami i xhamisë së fshatit Miradi e Epërme, njëherit kreu i Kuvendit Komunal në Fushë Kosovë, Ali Ismaili.

Këtë e bëri të ditur vet Ismaili përmes një publikimi në rrjetet sociale, teksa tha se personat ishin me një veturë pa targa, përcjell lajmi.net.

Gjithashtu, ai shtoi se nuk i ka borxh askujt, porse pohoi që ky sulmet duket të ketë ardhur pas disa kërcënimeve.

“I bëj thirrje organeve të rendit që këtë problem t’a hetojnë dhe t’a parandalojnë institucionalisht, sepse sot nuk u realizua, por nesër mund të ndodhë diçka edhe më e keqe!”, tha ai veç tjerash.

Më poshtë edhe postimi i plotë:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *