TË FUNDIT

Mushkolaj do të marrë pjesë në protestën e nesërme: Albini ka ndryshu, unë jo

Mushkolaj do të marrë pjesë në protestën e nesërme: Albini ka ndryshu, unë jo

Opinionisti Imer Mushkolaj ka konfirmuar pjesëmarrjen në protestën e nesërme kundër Asociacionit.

Këtë e konfirmoi vet ai përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, përcjell lajmi.net.

Ai shtoi se Bashkësinë e Komunave me Shumicë Serbe e ka kundërshtuar vazhdimisht dhe vazhdon ta kundërshtojë.

“Albini ka ndryshu. Unë jo.Nesër n’orën 2. Protestë. N’shesh”, shkroi ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *