TË FUNDIT

Rrahu babain dhe disa persona të tjerë, Policia jep detaje për të dyshuarin në Suharekë

Rrahu babain dhe disa persona të tjerë, Policia jep detaje për të dyshuarin në Suharekë

Një rast i dhunës në familje është raportuar dje në Suharekë.

Viktima mashkull raportoi se djali i tij ka ushtruar dhunë ndaj tij dhe personave të tjerë.

I dyshuari gjendet në arrati, ndërsa rasti është duke u hetuar./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *