TË FUNDIT

Gjendet pa shenja jete një person në Lipjan, rasti cilësohet si vdekje e dyshimtë

Gjendet pa shenja jete një person në Lipjan, rasti cilësohet si vdekje e dyshimtë

Policia e Kosovës ka raportuar për një rast të vdekjes së dyshimtë në Lipjan.

Viktima mashkull theksohet të jetë gjetur pa ndjenja në shtëpinë e tij.

Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe rreth orës 21:30 kanë raportuar se i njëjti kishte ndërruar jetë.

Rasti mbetet për t’u hetuar./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *