TË FUNDIT

“Superpuna” e Qeverisë, Nushi tregon oferta: 264 euro si arkitekt, 300 euro si trajner ping-pongu

“Superpuna” e Qeverisë, Nushi tregon oferta: 264 euro si arkitekt, 300 euro si trajner ping-pongu

Anëtari i PSD-së, Nol Nushi, ka publikuar ofertat e çuditshme të punës në platformën e Qeverisë “Superpuna”, si dhe pagat qesharake që po ofrohen aty.

Siç shihet në postimin e Nushit, një ofertë pune për arkitekt, ofron pagë prej 264 eurosh, shkruan lajmi.net.

Teksa një tjetër si “trajner pingpongu”, ofron pagë prej 300 eurosh.

“Se sa qesharak dhe me mundesi keqperdorimi eshte projekti “Superpuna” e kallxojne ofertat qe gjinden aty. Nje kompani po lype arkitekt, per page 264€ Kurse nje oferte tjeter po kerkon tranjer pingpongu per 300€!”, ka shkruar Nushi. /Lajmi.net/

Se sa qesharak dhe me mundesi keqperdorimi eshte projekti “Superpuna” e kallxojne ofertat qe gjinden aty.

Nje kompani po lype arkitekt, per page 264€

Kurse nje oferte tjeter po kerkon tranjer pingpongu per 300€! pic.twitter.com/GJM0QA5OhI

— Nol Nushi (@nolnushi) February 23, 2023

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *