SPORTITË FUNDIT

Real Madridi në dilemë mes dy yjeve të reja që shkëlqyen në Katar

Xhud Belingam dhe Enzo Fernandez janë dy lojtarët që kanë marrë flakë në Kupën e Botës dhe kanë marrë vëmendjen e shumë skuadrave. Real Madrid është skuadra që po interesohet për të përforcuar repartin e mesfushës, dhe tashmë janë dy emra që po prijnë listën e dëshirave.

Real Madrid janë në dijeni që Benfika dhe Borusia Dortmund janë të hapur të dëgjojnë ofertat, mirëpo për të dy lojtarët ka interesim edhe nga Liverpulli. Mbetet të shihet nëse ‘Mbretërit’ do ta fitojnë garën për ndonjërin prej mesfushorëve.

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


Sport

Interi “sherr” me Juven, janë në garë për titullarin e Romës


Sport

Mesi e Di Maria mbeten në kamp, nuk shfrytëzojnë ditën e pushimit


Sport

A do të luaj Benzema në finale? Përgjigjet trajneri i Francës

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *