POLITIKATË FUNDIT

Prishtina ndez dritat festive për 2023 (VIDEO)

Në Prishtinë sonte janë ndezur dritat festive të fundvitit.

Anise kohë me të reshura, atmosferë e këndshme ka mbizotëruar në hapësirat, ku dhe është hapur për qarkullim tashmë edhe sheshi i ri i dekoruar edhe me tregun festiv, përcjell klankosova.tv.

Për më shumë shihni momentin kur Prishtina ndriqohet me dritat festive për 2023.

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


Kosovë-Shqipëri

Lajçak: Vuçiq e kupton seriozitetin e situatës në veri


Kosovë-Shqipëri

Kaos në aeroplanin Zuerich – Prishtinë, tymi futet brenda, pasagjerët hapin dyert


Kosovë-Shqipëri

Kurti i përgjigjet Escobarit nëpërmjet VV-së së Tiranës për Asociacionin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *