POLITIKATË FUNDIT

Gjest shembullor: Biznesmeni Shaqir Palushi ndan 24 mijë euro për Policinë e Kosovës

Shaqir Palushi, pronari i “Golden Eagle”, ka marrë vendim për ndarjen e 24 mijë eurove për Policinë e Kosovës.

Ai këtë e bëri të ditur përmes një njoftimi në Facebook, ku tha se këto të holla do mbulojnë sigurimin shëndetësor për 100 pjesëtarë të Njësisë Speciale të Kosovës, përcjell “Veriu.info”.

Postimi i plotë

Fondacionin Golden Eagle ndan 24 000 euro për Policinë e Kosovës

Fondacioni Golden Eagle ndan 24000 euro për të mbuluarë sigurimin shëndetësor për 100 pjestar të Njësisë Speciale (NJSO) për periudhen 12 mujore.

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


Kosovë-Shqipëri

Osmani dhe Escobari diskutojnë për zhvillimet e fundit në Kosovë


Kosovë-Shqipëri

Mbyllen bizneset në veri, qytetarët refuzojnë të flasin


Kosovë-Shqipëri

Konjufca: Plani franko-gjerman parasheh njohjen e Kosovës, veprimet nga Serbia janë të lidhura me këto zhvillime

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *