POLITIKA

Burri e gruaja nga Gjakova rrahen mes vete, bëhen për spital

Një burrë dhe grua janë rrahur mes vete në Gjakovë, pasi ishin përfshirë në një mosmarrëveshje.

Burri është dërguar në mbajtje, ndërsa gruaja në shtëpi të sigurt.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e së premtes, njofton policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *