POLITIKATË FUNDIT

42-vjeçari shqiptar kapet me kokainë dhe kanabis

Një 42-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e Policisë Greke, pasi iu gjetën një sasi e madhe kokaine rreth 3.5 kilogramë dhe 19 kilogramë kanabis.

Sipas Policisë së Selanikut, droga kapte vlerën e mbi 300 mijë Eurove. Lënda narkotike u sekuestrua në banesën e shqiptarit pas kontrolleve të ekipit te departamentit të narkotikëve.

42-vjeçari shqiptar tashmë akuzohet nga drejtësia greke për posedim dhe trafik droge.

Klan News

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


Kosovë-Shqipëri

Haradinaj: Serbia po e ndjell fundosjen e vet


Kosovë-Shqipëri

Lajm i fundit/ Shpërthim në veri të Kosovës


Kosovë-Shqipëri

Latifi: Na shkoi jeta duke u dalldisë për sukseset e shteteve tjera në futboll

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *