SPORTITË FUNDIT

Laporta: Dembele më ka thënë se do të qëndrojë, është i respektuar këtu

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, ka thënë se anësori, Ousumane Dembele, është i lumtur në Barcelonë.
I pari i klubit katalunas ka thënë se vetë francezi i ka thënë se dëshiron të qëndrojë, transmeton lajmi.net.

“Dembele më ka thënë gjithnjë se dëshiron të qëndrojë. Ai ka qenë shumë i respektuar këtu dhe jemi të lumtur që e kemi”, tha Laporte.

Kontrata aktuale e Dembeles skadon në vitin 2024, andaj po tentohet që sa më shpejt të fillohen bisedimet për rinovimin e saj.

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


Sport

Real Madridi interesohet në Alejandro Garnacho


Sport

Capello: Në Katar u festua fundi i tiki-takas


Sport

Gazetari italian: Real Madridi po interesohet për Muriqin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *