SPORTITË FUNDIT

Zyrtare: Raheem Sterling nuk është në dispozicion për ndeshjen ndaj Senegalit

Raheem Sterling nuk do të paraqitet ndaj Senegalit.
Kombëtarja e Anglisë luan në 1/16-ën e finales pa shërbimet e yllit të Chelsea, Raheem Sterling, përcjell lajmi.net.

Siç konfirmon federata angleze, Streling është duke u përballur me një problem familjar, përcjell lajmi.net.

Si pasojë e kësaj situate, lojtari nuk do të jetë me kombëtaren angleze për ndeshjen që fillon në ora 20:00.

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


Sport

Franca mban ritmin, mposht Poloninë dhe shkon në çerekfinale – shkëlqen Mbappe, Giroud vendos rekordin


Sport

FFK ankohet në FIFA për “fyerjet dhe thirrjet raciste” ndaj shqiptarëve në ndeshjen Zvicër-Serbi


Sport

Tifozët portugezë nuk duan që Ronaldo të startojë ndaj Zvicrës

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *