POLITIKA

Sot vazhdon seanca e Apelit ndaj Gucatit dhe Haradinajt

Në Gjykatën Speciale do të vazhdojë seanca e Apelit në rastin ndaj Hysni Gucatit dhe Nasim Haradinajt.

Kjo seancë pritet të zhvillohet duke filluar nga ora 09:30.

Seanca e Apelit e kryesuar nga gjykatësja, Michele Picard, do të vazhdojë sot me parashtrimet e zyrës së Prokurorit të specializuar dhe pastaj përgjigjet e mbrojtjes.

Original Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *