ROZË

FOTO/Puthja në buzë e Fifit me këngëtaren shqiptare bën xhiron e rrjetit

Fifi dhe Big Mama janë dy nga këngëtaret më pa komplekse të skenës shqiptare. Mbrëmjen e djeshmme, ato kanë qenë “kundërshtare”, pasi u bën pjesë e disa lojërave në emisionin e “Zemër Luana”.

Madje, në një moment, vajzat i dhuruan njëra-tjetrës një puthje në buzë, duke i befasuar të gjithë.

Kujtojmë që Fifi prej disa kohësh është në një lidhje me biznesmenin, Adis Patushi. Ata janë njohur bashkë, në momentin që këngëtarja la shtëpinë e “Big Brother VIP” dhe nga ai moment nuk janë ndarë për asnjë çast./abcnews.al

Original Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *