ROZË

“Ajo nuk është artiste, është leckë”, Big Mama ka disa fjalë për Antonelën 

Artistja e njohur shqiptare Big Mama, së fundi ishte pjesë e emisionit “Zemër Luana”.

Këngëtarja duhej që t’i thoshte tre emra të showbizit që nuk i duron dot, shkruan lajmi.net

Ajo tregoi se e dinë e gjithë Shqipëria, se kë nuk e duron.

Po ashtu Big Mama shtoi se ajo nuk mund të quhet artiste dhe se është leckë.

“Ajo nuk është artiste, është leckë. E din e gjithë Shqiptaria. Antonelën nuk e duroj. Artiste, ofendohen artistët nëse e krahasoj atë me artistët”, tha ajo. /Lajmi.net/

Original Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *