SPORTITË FUNDIT

Tifozët serbë sërish provokojnë me thirrjet për Kosovën

Serbët nuk po ndalin provokimet e tyre në Kupën e Botës “Katar 2022”.

Ata kanë provokuar tashmë futbollistët nga Kosova, Granit Xhakën e Xherdan Shaqirin, si dhe shtetin e Kosovës, shkruan Gazeta Express.

Në ndeshjen e Zvicrës kundër Serbisë, që është duke u zhvilluar momentalisht në stadiumin “974”, ata po dëgjohen duke provokuar përmes këngëve.

“Kosova është zemra e Serbisë”, janë thirrjet që po dëgjohen.

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


Sport

Shaqiri bombardon portën e Serbisë (VIDEO)


Sport

Lewandowski zbulon se çka i tha Messit në bisedën pas ndeshjes Poloni – Argjentinë


Sport

MARCA: Nacho po e mendon largimin nga Real Madridi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *