SPORTITË FUNDIT

Në Brazil, festimit me “shqiponjë” të Xhakës dhe Shaqirit i vendosin kuotë të lartë

Në Brazil është vendosur një kuotë për festimit me “shqiponjë” të Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit, në rast se dyshja shënon gol ndaj Serbisë.
Dyshja shqiptare e kishte mposhtur Serbinë në vitin 2018 dhe, po këtë ndeshje, kishin festuar me shqiponjë.

Sipas rrjtetit të basteve nga Brazili ‘Kto Brasil’, kuota që ky veprim të përsëritet është 3.0.

Një kuotë kaq e lartë lë të kuptohet se ky veprim ka më pak gjasa të ndodhë sonte.

Gjithsesi, kjo mbetet të shihet sonte në orën 20:00.

ARTIKUJ TË NGJASHËMMË SHUMË NGA AUTORI


Sport

MARCA: Nacho po e mendon largimin nga Real Madridi


Sport

Neuer: Nëse marr ftesë nga Gjermania, do të luaj prapë


Sport

Khazri pensionohet nga kombëtarja e Tunizisë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *